SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skedar 5886482
nr 588 6482
Skedar
12 st, Förgyllt silver, i Originaletuie, Ryssland, 1800-tal
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 15 juni 2009
1.200 kr
1.700 kr
2.100 kr